امروز

یکشنبه, ۱۰ مهر , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۳:۰۴ قبل از ظهر

سایز متن   /

یک شهروند مسجدسلیمانی گفت: به علت سرقت کابل‌ها چندین سال است که تلفن‌های محله ما قطع شده‌اند. چندین بار این مشکل را به مخابرات اطلاع دادیم اما می‌گویند کابل نداریم!

به گزارش خبرگزاری آوای خوزستان و به نقل از خبرگزاری فارس از مسجدسلیمان، مدتی است که مردم شهرستان مسجدسلیمان نسبت به قطعی تلفن‌های ثابت در نقاط مختلف این شهرستان گلایه دارند و این امر به یکی از مشکلات جدی در این شهر تبدیل شده است.

نبود امکانات و تجهیزات مناسب، حفاری‌های ناهماهنگ توسط ادارات مختلف و سرقت کابل‌های تلفن از جمله دلایلی است که از سوی مسئولین مربوطه به عنوان عاملی برای قطع ماندن تلفن‌های مشترکین در این شهرستان اعلام شده است.

یکی از اهالی منطقه نصیرآباد مسجدسلیمان در گفت‌وگو با خبرنگار ما در این خصوص اظهار کرد: مدت دو سال است که در محله ما واقع در سه راهی فرودگاه کوی شهید مرادی، تلفن بیشتر اهالی قطع است.

وی ادامه داد: علت این قطعی از سوی مسئولین عملیات تعریض جاده فرودگاه عنوان شده است و مراجعات مکرر ما نیز برای حل این مشکل به جایی نرسیده است.

مخابرات حتی یک‌بار برای حل مشکل نیامده است.

وی با اشاره به اینکه از طریق سامانه ۱۹۵ نیز ثبت شکایت انجام داده‌ایم، گفت: جالب اینجاست حتی یک بار اداره مخابرات برای حل مشکل مراجعه نکرده است و این مشکل همچنان لاینحل باقی مانده است.

یکی دیگر از شهروندان مسجدسلیمانی نیز به خبرنگار ما گفت: بیش از ۶ سال است که تلفن ثابت منزل ما قطع شده است و هر چه مراجعه می‌کنیم پاسخ قانع کننده‌ای نمی شنویم.

این شهروند گفت: از آن جا که بسیاری از افراد از طریق تلفن و اینترنت امرار معاش می کنند این معضل بسیار آسیب‌زا و آزار دهنده شده است.

یکی دیگر از مردم مسجدسلیمان با اشاره به مشکلات ایجاد شده توسط درب‌پوش‌های خطوط تلفن در سطح  شهر برای شهروندان به خبرنگار فارس گفت: بیش از سه ماه از قول مسئول مخابرات برای تعمیر و بهسازی درب‌پوش‌های سطح شهر می‌گذرد اما متاسفانه  هنوز این مشکل به قوت خود باقی مانده است.

وی افزود: این مسئله هر لحظه ممکن است باعث خسارت‌ به خودروها و سلامت شهروندان شود و از مسئولین می‌خواهیم برای رفع این مشکل اقدام کنند.

 

برچسب ها:

لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  بی‌توجهی مسئولان مسجدسلیمان به سونامی قطعی تلفن/ مردم:دو سال است تلفن‌ها قطع‌اند و مخابرات می‌گوید کابل نداریم
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد