امروز

یکشنبه, ۱۰ مهر , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۳:۲۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

پایگاه خبری آوای خوزستان: رییس سازمان انتقال خون مسجدسلیمان با این عنوان که وضعیت خون دهی در مسجدسلیمان نسبت به شهرهای هم جوار اصلا شرایط خوبی ندارد از همه شهروندان مسجدسلیمان در خواست کرد که با مشارکت خیر خواهانه خود برای رفع این مشکل اقدام کنند

 

رحیمیان رئیس سازمان انتقال خون مسجدسلیمان با این عنوان که وضعیت خون دهی در مسجدسلیمان نسبت به شهرهای هم جوار اصلا شرایط خوبی ندارد از همه شهروندان مسجدسلیمان در خواست کرد که با مشارکت خیر خواهانه خود برای رفع این مشکل اقدام کنند.

 

در حال حاضر بیماران خونی و مجروحین در این شهرستان هستند که با توجه به نیاز مبرم آن ها به گروه های خونی مختلف برای ادامه زندگی اما شاهد حضور کم رنگ مسجدسلیمانی ها در روزهای گذشته هستیم .

این در حالی هست که علی رغم اطلاع رسانی های مکرر نسبت به فواید خون رسانی و همچنین شرایط لازم جهت نحوه پذیرش در این پایگاه و خون دهی با توجه به کرونا رعایت می شود ولی همچنان استقبال کم رنگی را از سوی مردم شاهد هستیم.

 

انتظار می رفت با توجه به این شرایط ادارات با برنامه ریزی و هماهنگی شرایط حضور کارمندان خود را در نوبت های مختلف برای اهدای خون فراهم کنند و از این طریق برخی از این کمبود جبران شود.

 

شهروندان مسجدسلیمانی می توانند از روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰صبح الی ۱۳:۳۰دقیقه و پنج شنبه ها از ساعت ۷:۳۰الی ۱۲:۳۰ به پایگاه انتقال خون مسجدسلیمان واقع در پشت کلینیک سپاه مراجعه کنند

برچسب ها:

لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  وضعیت خون دهی در مسجدسلیمان اصلا شرایط خوبی ندارد
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد