امروز

پنج شنبه, ۱ مهر , ۱۴۰۰

  ساعت

۱۲:۴۷ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی آوای خوزستان (چهارشنبه) با حضور فرماندار مسجدسلیمان و جمعی از مدیران ادارات جلسه پنجاه و هشتمین قرارگاه کنترل بیماری کرونا این شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار مسجدسلیمان در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی و عدم حضور در تجمعات گفت:خوشبختانه روند رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی بصورت هفتگی توسط تیم های مشترک در حال بررسی است و انَتظار می رود ادارات از ورود افراد بدون ماسک جلوگیری نمایند.
وی ادامه داد:از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا امروز بسیاری از مجموعه ها همکاری کرده اند اما تلاش و فداکاری کادر سلامت، پزشکان و پرستاران در حوزه مدیریت بیماری کرونا قابل تحسین است و در این زمینه از همه عزیزان کادر درمان تشکر میکنم.
پاکدل افزود:خوشبختانه روند واکسیناسیون طبق برنامه زمانبندی گروه های هدف در شهرستان در حال انجام است و روزهای گذشته هم رکورد واکسیناسیون در شهرستان شکسته شد و در یک روز تزریق ۱۷۳۶ دوز واکسن را شاهد بودیم.

رئیس قرارگاه کنترل بیماری کرونا شهرستان در پایان گفت:علیرغم برخی کمبودها، اقدامات و عمل های پزشکی بسیار خوبی در بیمارستان ۲۲ بهمن انجام می شود و همه باید با یک کار تیمی و جمعی، در کنار کادر درمان حضور داشته باشند.

برچسب ها:

لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  برگزاری جلسه پنجاه و هشتمین قرارگاه کنترل بیماری کرونا شهرستان مسجدسلیمان   فرماندار مسجدسلیمان:  از فداکاری و ایثار کادر درمان و پرستاران تشکر می کنم   شکسته شدن رکورد تزریق واکسن در مسجدسلیمان   علیرغم برخی کمبودها، عمل های پزشکی بسیار خوبی در بیمارستان ۲۲ بهمن انجام می شود
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد