امروز

یکشنبه, ۱۰ مهر , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۴:۱۸ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی آوای خوزستان، به منظور بررسی و رفع مشکلات حوزه بهداشت و درمان نشست مشترک دکتر علیرضا ورناصری با وزیر بهداشت و درمان برگزار شد.

دکتر علیرضا ورناصری طی دیدار با دکتر عین الهی وزیر بهداشت،درمان وآموزش پزشکی اظهار داشت : صدور مجوز برای راه اندازی دانشکده پزشکی ، صدور مجوز برای راه اندازی اورژانس هوایی در منطقه ، صدور مجوز برای استخدام نیروی انسانی موردنیاز در بیمارستانهای محلی اندیکا وهفتکل و تجهیز مراکز جامع سلامت روستایی به تجهیزات ازمایشگاهی از جمله ضروری ترین مطالبات به حق مردم چهار شهرستان در حوزه بهداشت و درمان است.

وی ضمن اشاره به بازسازی مراکز جامع سلامت و خانه های بهداشت شهری و روستایی بیان داشت: دوشهر از چهار شهرستان حوزه انتخابیه بنده حتی یک تخت بیمارستانی ندارند و برخورداری آنها از متخصص و فوق تخصص صفر است همچنین ساخت بیمارستان در هفتکل و اندیکا از اولویتهای مردم منطقه است.

دکتر ورناصری ادامه داد: کیفیت و کمیّتِ گونه های متنوع گیاهان دارویی در حوزه انتخابیه بنده ،پتانسیل فراموش شده ای ست که جهت افزایش ارزش افزوده، توسعه فرهنگ کشت و مصرف گیاهان دارویی و ترویج زندگی سلامت محور با احیای آموزه های طب ایرانی،باید مورد حمایتِ توسعه محور واقع شود.

وی در خاتمه گفت : انتظار میرود تسریع در تامین واکسن کرونا و روند واکسیناسیون درحوزه انتخابیه اینجانب همراه با تدابیر لازم در مناطق صعب العبور در اولویت وزارت بهداشت و درمان قرار گیرد.

برچسب ها:

لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  به منظور بررسی و رفع مشکلات حوزه بهداشت و درمان؛  نشست مشترک دکتر علیرضا ورناصری با وزیر بهداشت و درمان برگزار شد
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد