امروز

یکشنبه, ۱۰ مهر , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۳:۰۲ قبل از ظهر

سایز متن   /

پایگاه خبری آوای خوزستان: سید محمد علوی پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: شرایط کرونایی استان خوزستان بسیار وخیم است و امروز به یک رکورد جدید در تعداد مراجعات به بیمارستان‌ها استان دست یافتیم و از تعداد ۹ هزار نفر فراتر رفته است.

 

وی افزود: از این تعداد مراجعات بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر آمار بستری ماست که از کل ظرفیت بیمارستان‌های استان فراتر است و ما در پیک جدید از کرونا با کمبود شدید تخت بیمارستانی مواجه هستیم.

 

رئیس مرکز بهداشت خوزستان تصریح کرد: مقابله با پیک جدید از کرونا که با شدت و قدرت سرایت بیشتری نسبت به پیک‌های گذشته استان را در برگرفته نیاز به همت و اعمال محدودیت‌های بیشتری نسبت به گذشته دارد و در این شرایط فقط به یک هفته تعطیلی نمی‌توان اکتفا کرد.

برچسب ها:

لینک کوتاه :



دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  رئیس مرکز بهداشت خوزستان: تعطیلی‌ یک هفته دیگر تمدید شود
دیدگاهها

دیدگاه ها (۲ دیدگاه)

  1. فرید استکی

    متاسفانه ما کارمند بیمارستان هستیم و لذا حقوق ما کارمندی است نه کادر درمانی اما تعطیلات اضطراری که میشود ما میشویم همان مرغ که هم در عزاداری کباب میشود هم در عروسی ها و فکری بحال کادر اداری بیمارستان بکنید تا بدانیم درمان هستیم یا اداری و ستادی

  2. علی سلطانپور

    از نمایندگان مجلس شورای اسلامی بعنوان نماینده مردم تقاضا مندیم که روز ۵شنبه که کمتر ازساعت کاری بخاطر رفاه حال کارمندان وشرایط شیوع کرونا وبازدهی بیشتر در۵روز وهمچنین تعطیلی بیشتر ادارات. بانک‌ها راهم تعطیل نمایید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد