امروز

پنج شنبه, ۱ مهر , ۱۴۰۰

  ساعت

۱۱:۱۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

 

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی آوای خوزستان  ، متن این بیانیه به شرح ذیل است:

وظیفه اصلی دولت و مسؤولان ورزش کشور این است که اشتیاق به ورزش و روح ورزشکاری و ورزش‌خواهی را در مردم زنده کنند.

(مقام معظم رهبری)

بسم الله الرحمن الرحیم

یکی از عوامل مهمی که می‌تواند مسئولیت و نقش افراد را در جامعه متبلور و شکوفا کند، ورزش است که در سازندگی و سلامت جسمی، روحی، اخلاقی و معنوی جامعه تاثیر بسزایی دارد.

بنابراین اساس، توسعه ورزش و ایجاد زیرساخت های لازم جهت گسترش آن و حرکت به سمت جامعه ای سالم، حمایت همه نهاد ها را میطلبد که در این بین شهرداری‌ها نقش ممتازی در ارائه خدمات اجتماعی از جمله ورزش برای شهروندان دارند.

در همین راستا طی ماههای گذشته شهرداری مسجدسلیمان و در راس آن مهندس پیمان مولایی با تلاشی خستگی ناپذیر ، در زمینه های مختلف از هیات ها و باشگاههای ورزشی حمایت کرده است.

این خدمات و حمایت های دلگرم کننده شامل: تامین وسایل ایاب و ذهاب جهت اعزام ورزشکاران، مساعدت مالی جهت کمک به هیات های ورزشی، مشارکت در برنامه های ورزشی ، تهیه پکیج ورزشی و …بوده است که قطعا آثار آن را همگان در شهرستان مشاهده کرده اند که امیدواریم این روند حمایتی جهت توسعه ورزش شهرستان و کسب عناوین قهرمانی در سطوح استانی، کشوری و حتی بین المللی ادامه داشته باشد.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر فراوان از این مدیر جهادی و دلسوز ، از منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان انتظار میرود با انتخابی صحیح آگاهانه و حمایت از این شهردار توانمند و پاکدست ، به ارتقاء و توسعه ورزش شهرستان کمک نمایند.

 

برچسب ها:

لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  بیانیه رئیس اداره ورزش و جوانان و روسای هیات ها و باشگاههای ورزشی جهت تقدیر از حمایت های شهردار مسجدسلیمان
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد