امروز

پنج شنبه, ۱ مهر , ۱۴۰۰

  ساعت

۱۲:۳۲ بعد از ظهر

سایز متن   /

پایگاه خبری آوای خوزستان: نامگذاری معابر در کوچه و محلات شهر با تلاش و پیگیری شورای اسلامی شهر و با حضور امام جمعه محترم و شهردار محترم آغاز گردید.

روح اله جلیلی رئیس شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان در این رابطه گفت: نامگذاری معابر در سطح کوچه و محلات شهر، در راستای هویت بخشی و بعنوان یک ضرورت شهری و فرهنگی، از برنامه هایی بود که با جدیت دنبال میکردم و در دوران ریاست خود بیش از بیست جلسه با حضور کارشناسان و برخی صاحب نظران برگزار کرده و درنهایت این اقدام پر اهمیت اجرایی شد.

♦️جلیلی افزود: در نامگذاریها سعی بر این شد تا نامهای مورد استفاده قدیمی تغییر چندانی نداشته باشد و در این مرحله بخش اعظمی از مناطق نفتک، لین های جهاد، بنیاد مسکن، تپه شهدا، منازل فرهنگیان و خیابانهای مجاور و اطراف ترمینال شهر و خیابانهای مجاور اداره راه و شهرسازی نامگذاری و کار نصب تابلو از امروز آغاز گردید.

♦️روح اله جلیلی اظهار داشت: نامگذاری معابر در مسجدسلیمان بدلیل شرایط خاص جغرافیایی و حساسیتهای محلی، کاری دشوار بوده و امیدوارم با توجه به آغاز این پروژه پر اهمییت، شهرداری با کمک اعضای محترم در دوره شورای ششم نیز این اقدام شهری را ادامه داده و به پایان رساند.

رئیس شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان در خاتمه از همکاری اعضای محترم شورای اسلامی شهر، فرماندار محترم مسجدسلیمان، امام جمعه محترم، شهردار پرتلاش مسجدسلیمان و مجموعه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان قدردانی نمود.

برچسب ها:

لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  با تلاش و پیگیری شورای اسلامی شهر: نامگذاری معابر در کوچه و محلات مسجدسلیمان آغاز شد
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد