امروز

یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۹:۲۸ قبل از ظهر

سایز متن   /

رئیس هیات امنای شورای مرکزی و ستاد استان خوزستان گفت: آیت الله رئیسی در بعد محرومیت زدایی چند طرح خوب و کیفی در خوزستان دارد.

دکتر ابازری در نشست خبری درباره دغدغه های مردم در برنامه های آیت الله رئیسی، اظهارکرد: مسئله سفره مردم و مع، ت آن ها، کسب و کار مردم، دولت مردمی-جهادی-دولت اقتدار، فساد ستیزی، توجه ویژه به نسل جوان و سپردن امور به مملکت به دست آن ها، سهیم نمودن تمام استان ها در کابینه دولت و ساخت مسکن به اندازه نیاز کشور، از جمله برنامه های ایشان محسوب می شوند.

وی در پاسخ به این سوال که آقای آیت الله رئیسی برای محرومت زدایی خوزستان چه برنامه ای خواهد داشت؟ گفت: ایشان در بعد محرومیت زدایی چند طرح خوب و کیفی در خوزستان دارد که از جمله آن نیز ایجاد صنایع پایین دستی در کنار شرکت های نفتی جهت اشتغال پایدار، استفاده از ظرفیت شرکت های صنعتی در شهرستان ها و امور زیر ساخت مرتبط، پایدار کردن اعتبارات متوازن در شهرستان های استان جهت استفاده حداکثری از امکانان بودجه ای، توسعه کشاورزی مدرن و مکانیزه و استفاده بهینه از ظرفیت مناطق آزاد است.

رئیس هیات امنای شورای مرکزی و ستاد استان خوزستان درباره رویکرد آقای رئیسی  در خصوص مدیریت کشور نیز عنوان کرد: ما نیازمند مدیران میدانی و جهادی هستم و دیدگاهای کار آفرینان و بخش خصوصی برای هر دولتی موثر خواهد بود . کشور ما ذخایر فراوانی دارد که یک مدیریت جهادی می طلبد. ایران قوی بدون اقتصاد قوی شکل نمی گیرد و دولت نیازمند مدیریت قوی است.

برچسب ها:

لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  رئیس هیات امنای شورای مرکزی: آیت الله رئیسی چند طرح کیفی برای محرومیت زادایی در خوزستان دارد
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد