امروز

یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۹:۱۹ قبل از ظهر

سایز متن   /

پایگاه خبری و تحلیلی آوای خوزستان :در بخشی از این پیام آمده است: ملت بزرگ و شریف ایران، همواره در طول دوره های مختلف پس از انقلاب، با صلابت و شجاعت در جهت حفظ آرمان های نظام و حراست از ایران اسلامی ایستادگی نموده و با هشیاری و مقاومت خود توطئه های دشمنان را که خواهان تضعیف اقتدار کشور بوده و هستند از میان برده است.
دکتر احمدی مهر در این بیانیه از همه آحاد ملت بزرگ ایران و علاقه مندان به نظام و کشور برای حضور در پای صندوق های رای و انتخاب افرادی شایسته برای تشکیل دولتی کارآمد و مقتدر دعوت کرد تا شاهد برگ زرین و پر افتخار دیگری از شکوه و عظمت حضور مردم همیشه در صحنه باشیم.

نقش مهم برگزاری انتخابات باشکوه در تثبیت پایه های مردم سالاری در نظام جمهوری اسلامی دارد
بیانیه انتخاباتی خود ادامه داد: بدون تردید هدف اصلی دشمنان ملت ایران و در راس آن‌ها آمریکای سلطه طلب از اعمال فشار همه جانبه به ملت ایران، دلسرد کردن ملت از پیمودن مسیر پرافتخار و غرورآفرینی است که چهاردهه با اقتدار پیموده شد
وی افزود: این بار نیز ملت ایران به صحنه خواهد آمد چون می‌داند انتخابات امنیت آفرین و دشمن‌شکن است. چون می‌داند یک انتخابات پرشور با ناامیدی دشمنان، فشارهای اقتصادی و سیاسی دشمن را کاهش می‌ دهد

تنها راه برون رفت از مشکلات کشور را تحقق عدالت برای احیای حقوق ملت دانستند و از مردم شهید پرور استان خوزستان دعوت کردند تا در انتخابات و البته یک انتخاب آگاهانه حضور یابند.

برچسب ها:

لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  دکتر عباس احمدی مهر، مشاور عالی و قائم مقام ستاد انتخاباتی مردمی آیت سید ابراهیم رئیسی در استان خوزستان  در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات در روز پنجشنبه ۱۳ خرداد فرمود:    به مناسبت برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ضمن دعوت از حضور مردم در پای صندوق های رای و انتخاب افرادی شایسته تاکید کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات تضمین کننده امنیت و اقتدار کشور است.
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد