امروز

یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۹:۴۴ قبل از ظهر

سایز متن   /

پایگاه خبری آوای خوزستان:

 

متن پیام بدین شرح است:

 

بنام خداوند پنهان و پیدا

ای کسانی که ایمان آورده اید ، اگر شخص فاسقی خبری را به شما رسانید ، درباره آن تحقیق کنید ، مبادا به گروهی بدون آگاهی آسیب برسانید و از کرده خود پشیمان شوید.(حجرات/۶)

مردم شریف و نجیب شهرستان مسجدسلیمان

به آگاهی میرساند با پایان یافتن رسیدگی به شکایات در هیأت نظارت کشور ، صلاحیت اینجانب به استناد ماده ۳۰ بند ج قانون ، عدم اعتقاد و التزام عملی به اسلام و ولایت مطلقه فقیه مورد تایید قرار نگرفت .

علی رغم میل و مصلحت خودم و خانواده م ، به توصیه اشخاص دلسوز مسجدسلیمان در جهت استفاده از تجربه ایی مردمی که با زحمت در دوره پنجم شورای اسلامی شهر بدست آمده بود و نیز تأکید مقام معظم رهبری بر حضور حداکثری ، وارد صحنه انتخابات شدم ، همچون گذشته جهت رفع مشکلات شهر اولین ها ، عزمی راسخ داشتم .

بخاطر گزارشات خلاف واقع برخی افراد مغرض که با وجود اینجانب در شورای اسلامی شهر منافعشان به خطر افتاده بود و این شرایط پیش بینی هم می‌شد ، این اتفاق رخ داده ، اکنون تکلیفی ندارم و راضی به رضای الهی هستم ، پایان فعالیت های انتخاباتی خود را اعلام میکنم . خدا را گواه میگیرم در دوره پنجم شورای اسلامی شهر برای گره گشایی از مشکلات مردم تلاش زیادی کردم و خداوند متعال را سپاس میگویم از این همه لطف و نعمت که توفیق خدمت به مردم را در دوره پنجم شورای اسلامی شهر نصیبم کرد ، لازم میدانم از وجود این همه مشکلات ، معضلات و نارسایی ها در سطح شهر عذرخواهی کنم . از همه شما عزیزان و بزرگواران و دلسوزان که در دوره پنجم شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان و نیز انتخابات فعلی ، به اینجانب لطف و محبت داشتید و تاکنون صبر و شکیبایی نمودید و حمایت و پشتیبانی خود را از این حقیر اعلام کردید ، کمال تشکر و قدردانی را دارم .
شما مردم شریف و نجیب را به حضور در انتخابات آتی دعوت میکنم .

و من الله التوفیق
حمزه نجف پور
۸ خرداد ۱۴۰۰

برچسب ها:

لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  بیانیه حمزه نجف پور عضو شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان در پی رد صلاحیت ایشان در انتخابات پیش رو
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد