امروز

پنج شنبه, ۱۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰

  ساعت

۲۲:۴۵ بعد از ظهر

سایز متن   /

پایگاه خبری آوای خوزستان:  در متن پیام سرهنگ کارآگاه “علی حسینی” آمده است:
یازده اردیبهشت، روز جهانی کار و کارگر، پاسداشت خدمات صادقانه و ارزشمند کارگران شریف، صدیق و صبوری است که با ظهور خلاقیت ها و آشکار نمودن استعدادها و نبوغ خود همواره به عنوان نقش آفرینان عرصه کار و تولید عزت و عظمت کشورشان را رقم زده اند.


کارگران بازوان حرکت هر جامعه ای به سوی رشد، تعالی و شکوفایی هستند. بی شک حیات ملت، جامعه و همه پیشرفت های حاصل در مسیر زندگی برگرفته از رشد و پویایی فکر و گسترش اندیشه ورزی کارگران است.

فرهنگ کار و تلاش، عالیترین تصویر سازندگی و تحول است تا آنجا که حضرت پیامبر(ص)، بر دستان توانمند کارگر بوسه زده و با این عمل به بهترین شکل منزلتی شگرف به این قشر زحمت کش بخشیده است.

دوازده اردیبهشت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و هفته بزرگداشت مقام معلم نیز یادآور جایگاه والای علم و معرفت و مقام استاد و معلم در تفکر دینی اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

بی تردید معلمان وارثان انبیای بزرگ بشریت و واسطه ای برای هدایت، پرورش و تعلیم انسان به سوی آموزه های خداوندی هستند و چه زیبا بزرگ معمار انقلاب اسلامی ایران فرمودند: “معلمی شغل انبیاست”.

اینجانب ضمن تقدیر از زحمات بی دریغ کارگران، روز کارگر را به تمامی کارگران و خانواده های محترمشان تبریک عرض می نمایم و خالصانه دست یکایک عزیزان در آموزش و پرورش را می فشارم و روز معلم را به تمامی معلمان، اساتید دانشگاه، و کلیه دست اندرکاران عرصه تعلیم وتربیت تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

برچسب ها:

لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  پیام تبریک فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان به مناسبت روز جهانی کارگر و هفته معلم
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد