امروز

یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۶:۲۶ قبل از ظهر

سایز متن   /

پایگاه خبری آوای خوزستان:شهردار مسجدسلیمان:  در پی برنامه ریزی های تنظیم شده در جهت ارائه خدمات خصوصاً در بحث آسفالت محلات کم برخوردار شهرستان مسجدسلیمان، آسفالت مناطق مختلف توسط عوامل اجرایی واحد فنی و اجرایی شهرداری در حال انجام و در تلاش هستیم به مرور و در راستای توزیع متوازن خدمات در سطح محلات منطقه و رعایت عدالت اجتماعی در ارائه خدمات، عملیات آسفالت ریزی در مناطق کم برخوردار منطقه تداوم داشته باشد.

پیمان مولایی با اعلام این خبر افزود: همچنین در راستای افزایش ایمنی معابر و پیشگیری از حوادث و سوانح رانندگی، عملیات روکش آسفالت مناطقی همچون کلگه، فلکه نفتون، باشگاه مرکزی، نمره۱، ورودی دره گلگیری ها، محله شجاعی ها و… انجام و دیگر مناطق نیز در حال انجام است.

وی ادامه داد: زیرسازی با ماشین آلات و زیرسازی و آسفالت نوار حفاری با اکیپ دستی بسیاری از مناطق شهرستان انجام شده است و این کار ادامه دارد. شهردار مسجدسلیمان با بیان این که این روند و آسفالت محلات به‌طور مستمر در مناطق محروم ادامه خواهد داشت از صبر و حوصله شهروندان تشکر و قدردانی نمود.

مولایی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: بزودی کلنگ بزرگ ترین پروژه تاریخ شهرداری مسجدسلیمان بر زمین زده خواهد شد و این اتفاق در حالی رخ می دهد که در سال ۹۹-۴۰۰ ریالی از محل بودجه های عمرانی تاکنون این شهرداری دریافت نکرده است.

وی در پایان سخنان خود اظهار کرد: تمام سعی و تلاش مدیریت شهری افزایش رضایت مندی شهروندان است که امیدوارم بتوانم در کنار دیگر همکاران خود این رضایت مندی را افزایش دهیم…

برچسب ها:

لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  شهردار مسجدسلیمان: بزودی کلنگ بزرگ ترین پروژه تاریخ شهرداری مسجدسلیمان بر زمین زده خواهد شد
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانی