امروز

یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۷:۲۴ قبل از ظهر

سایز متن   /

پایگاه خبری آوای خوزستان:روح اله جلیلی رئیس شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان در دیدارهای جداگانه با معاون استاندار خوزستان، مدیر کل مالیاتی استان، مدیر کل ورزش استان و معاون مدیر کل بحران، درخصوص ساماندهی چند نقطه بحرانی شهر، مطالبات شهرداری از محل عوارضات و احداث چمن مصنوعی در چند نقطه از شهر گفتگو و با ارائه مکاتباتی در رابطه با موضوعات مزبور، دستور های لازم را جهت پیگیری اخذ نمود.

مهندس جلیلی در گفتگویی کوتاه با خبرنگار ما پیرامون این پیگیریها اظهار داشت: شرایط بحرانی تپه ریزشی دو راهی بی بیان و تپه رانشی ریل و وی از موضوعاتی بود که ساماندهی آن از برنامه های اعضای محترم شورا بوده و ضرورت داشت با فرماندار مسجدسلیمان و مدیر کل مدیریت بحران استان پیگیری و دستورات لازم را اخذ نمایم تا از بروز هرگونه حادثه جانی و مالی جلوگیری شود.

وی افزود: در دیدار با دکتر عبیات معاون محترم استاندار خوزستان درخصوص مطالبات شهرداری از محل صدور رایگان پروانه های ساختمانی برابر مصوبات ستاد بازسازی مناطق زلزله زده نکات لازم گفته شد و ایشان نیز قول مساعد دادند.


جلیلی گفت: احداث چمن مصنوعی منطقه ۲۲ بهمن کلگه_مراد آباد_ و احداث دو چمن مصنوعی دیگر از محورهای گفتگو با دکتر افشین حیدری مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان بود که خوشبختانه دستورهای مناسبی بر مکاتبات داده شد و نتایج خوبی از این دیدار حاصل گردید.

روح اله جلیلی رئیس شورای اسلامی شهر تعریض محور پر تردد منطقه هفده شهریور به بازار صاحب الزمان و مطالبات شهرداری از محل عوارضات آلایندگی و ارزش افزوده، از موضوعاتی بود که با دکتر ارزانی مدیر کل محترم مالیاتی استان مطرح گردید و ایشان نیز همچون گذشته با همکاری مثبت و قابل تقدیر دستور لازم را به واحد های مربوطه ابلاغ و بزودی نتیجه لازم گرفته خواهد شد.

برچسب ها:

لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  بررسی تعریض چند نقطه حادثه ساز منطقه کلگه در دیدار رئیس شورای شهر با مدیر کل مالیاتی استان
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانی