امروز

یکشنبه, ۱۰ مهر , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۳:۲۱ قبل از ظهر

سایز متن   /

پایگاه خبری آوای خوزستان:غلامرضا شریعتی روز شنبه در سی‌وهشتمین نشست مقابله با ویروس کرونا در خوزستان بیان کرد: اعمال محدودیت از ۲۰ آبان در شهرهای اهواز، مسجدسلیمان اعمال می‌شود.

وی افزود: بر این اساس گروه‌های شغلی مذکور تا ساعت ۱۸ اجازه فعالیت دارند.

وی ادامه داد: برای بقیه شهرهای خوزستان نیز نشستی با حضور رییس دانشگاه‌های علوم پزشکی و معاونت امنیتی استانداری خوزستان برگزار، و اسامی آن شهرها ابلاغ خواهد شد.

وی افزود: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برخی اماکن خوزستان هنوز مطلوب ما نیست که ضرورت دارد دستگاه‌های نظارتی ورود کرده و با آن برخورد کنند.

استاندار خوزستان بیان کرد: با وجود اینکه شرایط خوزستان نسبت به دیگر نقاط کشور از لحاظ شیوع ویروس کرونا مطلوب‌تر است اما انتظار ما بیشتر از این است و باید آمار بستری‌ها کاهش پیدا کند.

شریعتی گفت: با توجه به پیشنهاد برخی فرمانداران مقرر شد که با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نسبت به ساعت محدودیت مذاکره شود تا این ساعت در صورت امکان به ۱۹ یا ۲۰ افزایش یابد.

وی ادامه داد: فرمانداران موظف به مداخله و نظارت بیشتر برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستند؛ فرمانداران کارون، باوی و حمیدیه زیر نظر فرمانداری اهواز عمل کنند.

وی گفت: اگر پروتکل‌های بهداشتی رعایت نشود امکان دارد شرایط سخت‌تر شود از این رو باید کاری کنیم که نمودار کرونا در خوزستان کاهشی شود.

برچسب ها:

لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  اعمال محدودیت کرونایی در اهواز و مسجدسلیمان + لیست مشاغل
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد