امروز

جمعه, ۱۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۰:۱۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

پایگاه خبری آوای خوزستان:  نشست علمی – تخصصی با محوریت خانواده و فضای مجازی در راستای کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی روز گذشته دردفتر فرماندهی انتظامی شهرستان برگزار شد .

 

در این نشست که کارشناسان نهادهای دولتی حضور داشتند علل و انگیزه های گرایش به آسیب های اجتماعی و راههای پیشگیرانه از اسیب ها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

فرمانده انتظامی شهرستان سرهنگ علی حسینی” مهمترین منشاء آسیب های اجتماعی ضعف باورها و آموزه های دینی دانست و گفت: تقویت باورهای دینی، تحکیم هرچه بیشتر روابط خانوادگی، وقت گذاشتن برای همدیگر ، توجه به مشکلات یکدیگر ، توجه به روحیات یکدیگر و با هم بودن مانع انزوای فکری و رفتاری فرزندان می شود.

 

و افزود: مطمئنا خانواده ها باید در جهت تحکیم هرچه بیشتر روابط خانوادگی ، تقویت اعتقادات دینی به عنوان یک فاکتور بازدارنده در مقابل گرایش به آسیب ها ی اجتماعی و رفتارهای ضد اجتماعی کوشا باشند.

در ادامه این نشست با اظهار نظر اساتید دانشگاهی و نمایندگان سازمان ها و دستگاه های حاضر تحلیل علمی علل، اقدامات نهادها و برنامه های پیش رو در زمینه ارائه راهکار های موثر در زمینه آسیب های اجتماعی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

برچسب ها:

لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  برگزاری نشست علمی – تخصصی با محوریت تحکیم خانواده-فضای مجازی در مسجدسلیمان 
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد