امروز

چهارشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۰:۲۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش آوای خوزستان  و به نقل از رویش زاگرس: تعدادی از مدیران مسئول نشریات، پایگاههای خبری، خبرنگار صدا و سیما به مناسبت هفته نیروی انتظامی و معرفی فرمانده انتظامی مسجدسلیمان به عنوان فرمانده نمونه با حضور در دفتر سرهنگ حسینی فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از زحمات ایشان و پرسنل خدوم نیروی انتظامی در حفاظت و تأمین امنیت شهرستان تقدیر و با لوح سپاس از ایشان قدردانی نمودند.

 

سرهنگ حسینی فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان نیز با تشکر از حضور اصحاب رسانه تعامل پلیس و رسانه را باعث ایجاد امنیت پایدار در جامعه عنوان کرد و گفت: رسانه‌ها به دلیل ارتباط مستقیم با اقشار مختلف مردم نقش بسزایی برای ایجاد آرامش در جامعه دارند که این مهم و افزایش همکاری پلیس با خبرنگاران برای ایجاد محیطی امن در جامعه بسیار حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی شهرستان در بحث فرهنگ سازی و آگاهی بخشی جهت پیشگیری از حوادث، جرائم و تخلفات همچون تیراندازی در مراسمات عزا و عروسی با همکاری اصحاب رسانه و ریش سفیدان بسیار موفق  عمل کرد تا جایی که می توان گفت تقریباً به صفر رسیده است.

سرهنگ حسینی در ادامه این نشست با تأکید بر لزوم حفظ آرامش و امنیت روحی و فکری جامعه، از همکاری رسانه ها و خبرنگاران در مقابله با شایعه سازان و ترغیب مردم به افزایش آگاهی رسانه ای در استفاده از فضای مجازی نیز تأکید کرد.

لازم به ذکر است سرهنگ کارآگاه علی حسینی به عنوان فرمانده نمونه ناجا در استان خوزستان معرفی شد. وی در این ارتباط گفت:اگر توفیقی حاصل شد حاصل مشارکت همه شما عزیزان ، مردم شریف مسجدسلیمان و همکاران عزیزم در این امر بوده است و از لطف همه عزیزانی که در این راه، یار و یاور ما بودند صمیمانه سپاسگزارم.

 ت

برچسب ها:

لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  تقدیر جمعی از اصحاب رسانه از فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد