امروز

یکشنبه, ۱۰ مهر , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۳:۳۸ قبل از ظهر

سایز متن   /

پایگاه خبری آوای خوزستان: روز شنبه ۲۹/شهریور/۹۹ بهزاد شیانخواه سرپرست آموزش و پرورش مسجدسلیمان با هدف بازدید از چگونگی اجرای پروتکل های بهداشتی ، فرآیند ثبت نام دانش آموزان ، وضعیت اینترنت ، تدریس همکاران و دیدار با بخشدار و شهردار محترم شهر گلگیر در محل حضور یافت .

به گزارش پایگاه خبری آوای خوزستان و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش در این بازدید ، مدیر دبیرستان میثم تمار گلگیر به ارائه گزارشی از فعالیت های مجموعه تحت مدیریت خود پرداخت .

پس از آن با حضور شیانخواه در محل بخشداری گلگیر ، نشستی در خصوص وضعیت فعالیت های آموزش و پرورش با آقایان نقدیپور بخشدار و آقابیگی شهردار گلگیر برگزار گردید .

شیانخواه در این دیدار به این نکته اشاره کرد که به دلیل آمار پایین دانش آموزی ، به حد نصاب نرسیدن و زیر نُرم بودن آمار دانش آموزان دختر فارغ التحصیل دوره اول متوسطه میثم تمار جهت تشکیل دبیرستان نظری متوسطه دوم در گلگیر ، دانش آموزان دبیرستان دوره اول میثم تمار که پایه نهم را به اتمام رسانده اند در سال جاری در دبیرستانهای دوره دوم دیگر ثبت نام نموده و به ادامه تحصیل می پردازند .
در پایان سرپرست آموزش و پرورش مسجدسلیمان بیان داشت آموزش و پرورش مسجدسلیمان این آمادگی را دارد که به محض رسیدن آمار دانش آموزان دختر گلگیر جهت راه اندازی دبیرستان متوسطه دوم ، اقدام به راه اندازی دبیرستان متوسطه دوم دخترانه در شهر گلگیر نماید که مراتب پس از این بازدید به اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان گزارش گردید .

برچسب ها:

لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  سرپرست آموزش و پرورش مسجدسلیمان از دبیرستان میثم تمار گلگیر بازدید کرد + تصاویر
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد