امروز

چهارشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۱:۵۳ قبل از ظهر

سایز متن   /

پایگاه خبری تحلیلی آوای خوزستان: فرهاد ابول‌نژادیان سرپرست دانشگاه علوم‌ پزشکی جندی شاپور اهواز در نشست ستاد مدیریت بیماری ناشی از کرونا، اظهار کرد: نگرانی که درحال حاضر وجود دارد مسئله سفر مردم خوزستان به استان‌های دیگر است که اکثر وضعیت هشدار و قرمز دارند.

وی افزود: از مردم تقاضا می‌شود که هر برنامه‌ای برای سفر کردن دارند تا اطلاع ثانوی لغو کنند همچنین باید سعی شود با آگاه‌سازی بیشتر از سفرهای غیرضروری کاهش داد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز جمعیتی بالغ بر ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار نفر تحت پوشش خود دارد که در ۲۴ ساعته گذشته مورد فوتی بر اثر کرونا در آن ثبت نشده و در سایر نقاط استان آمار فوت تک‌رقمی شده است.

وی ادامه داد: باید توجه داشت که وضعیت کرونا در خوزستان کاملاً شکننده است و باید تمام تلاش‌ها در جهت حفظ وضعیت فعلی بکار گرفته شوند.

فرهاد ابول‌نژادیان بیان کرد: درحال حاضر دو شهرستان آغاجاری و بهبهان در وضعیت قرمز کرونا هستند و باید مراقب بود که پیک بعدی کرونا آغاز نشود.

وی تصریح کرد: برای حفظ شرایط و تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی حتی با اداراتی که دستورالعمل‌ها را رعایت نمی‌کنند برخورد می‌شود که در همین راستا هفته گذشته بانک رفاه شوشتر به دلیل عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی پلمپ گردید.

برچسب ها:

لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  کدام دو شهرستان استان خوزستان همچنان در وضعیت قرمز کرونا هستند ؟
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد