امروز

یکشنبه, ۱۰ مهر , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۲:۴۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

پایگاه خبری و تحلیلی آوای خوزستان:

بسمه تعالی

حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری ، نهراس.

پیامبر اکرم (ص)

سالگرد شهادت جناب آقای محمود صارمی ، خبرنگار ایرنا در مزار شریف را تبریک و تسلیت عرض مینمایم .

گرامی میدارم یاد شهدایی که برای روشنگری و آگاهی بخشی در این حوزه تلاش کردند از جمله شهید جوان ، علی اکبر قاسم پور ، فرزند مسجدسلیمان ، از خبرنگاران دوران دفاع مقدس.

۱۷ مرداد ماه روز پاسداست قلم و گرامیداشت زحمات و تلاش های شبانه روزی عزیزان خبرنگار است که در عرصه اطلاع یابی ‌و اطلاع رسانی ، برای روایت حق و حقیقت در تکاپو هستند و با بازتاب واقع بینانه رویدادها و مسائل و دغدغه های مردم ، درصددند جامعه در مسیر توسعه و تعالی قرار گیرد.

خبرنگاران وجدان بیدار و چشم بینای جامعه اند ، حق گویی و مطالبه گری حق توسط آنان ، مجاهدتی عظیم است که باید قدردان آن باشیم و همه مسولین باید از نقد سازنده آن عزیزان استقبال کنند.

این روزها یکی از خبرنگاران پیشگام و زحمتکش شهر اولین ها ، جناب آقای صالحی ، در بستر بیماری هستند ، برایشان آرزوی سلامتی و شفای عاجل از خداوند منان خواستارم.

این روز را به تمامی تلاشگران و کنشگران و عزیزان عرصه خبر و رسانه به ویژه صاحبان قلم در شهر اولین ها ، تبریک گفته و امید است با استعانت از خداوند متعال ، در انجام رسالت خویش ، رفع و کاهش مشکلات جامعه و حرکت در مسیر رشد موفق و مؤید باشید.

حمزه نجف پور
عضو شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان

برچسب ها:

لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  پیام تبریک مهندس حمزه نجف‌پور عضو شورای شهر مسجدسلیمان به مناسبت روز خبرنگار
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد