• امروز : چهارشنبه - ۹ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 29 May - 2024

| آوای خوزستان

12اسفند
با اعلام رسمی فرمانداری مسجدسلیمان: عسگر ظاهری برای دومین بار راهی بهارستان شد

با اعلام رسمی فرمانداری مسجدسلیمان: عسگر ظاهری برای دومین بار راهی بهارستان شد

آوای خوزستان: پیمان مولایی فرماندار مسجدسلیمان با اعلام این خبر گفت:پس از پایان مهلت قانونی اخذ رأی در شعب، بلافاصله شمارش آرا در شعب اخذ رأی حوزه انتخابیه آغاز گردید.   وی ادامه داد:با پایان شمارش آرا و تجمیع آراء مأخوذه در شهرستان های حوزه انتخابیه، آمار شمارش آرا برا داوطلبین حوزه انتخابیه مسجدسلیمان،لالی، هفتکل […]

21آذر

معاون قضایی کل دادگستری خوزستان گفت: اعضای جامعه ورزش، مبلغین فرهنگ صلح و سازش هستند.

21آذر

قائم مقام فنی و مدیر تولیدِ شرکت لوله سازی اهواز گفت: کارخانه‌ی پوششِ شرکت لوله سازی اهواز برای اولین‌بار توانست در قطر ۶۴ اینچ به روشِ سه لایه پلی‌اتیلن پوشش‌دهی را روی لوله انجام دهد.

21آذر

براساس اعلام شرکت گاز خوزستان، فردا چهارشنبه ۲۲ آذرماه به دلیل تعمیرات اضطراری، گاز برخی از مناطق اهواز به مدت ۶ ساعت قطع می‌شود.

14آذر

یکی از شهروندان باغملکی درگفتگو با خبرنگار خبر فوری گفت: دو سال است که بیمارستان شهید طباطبایی که بیمارستان جدید باغملک است افتتاح شده است اما آمبولانس این بیمارستان مربوط ۱۵ سال پیش و مدل ۲۰۰۸ است که فاقد لاستیک و امکانات پزشکی است.

14آذر

متلک‌پرانی آغاز درگیری خونین بین ۲ طایفه در خوزستان شد؛ درگیری‌ای‌ که در جریان آن ۲۰نفر جان خود را از دست دادند و حالا با پادرمیانی مسئولان قضایی و بزرگان ۲ طایفه بین طرفین صلحی شکننده برقرارشده است.

14آذر

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون از وصول بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان از حق آلایندگی نفت و صنایع به دهیاری‌ها و شهرداری‌های خوزستان خبرداد و گفت: از این میزان بیش از ۱۶۸ میلیارد تومان به حوزه انتخابیه اهواز، باوی، کارون و حمیدیه اختصاص یافت.