• امروز : چهارشنبه - ۱۵ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 6 December - 2023

اخبار ویژه

| آوای خوزستان

14آذر

یکی از شهروندان باغملکی درگفتگو با خبرنگار خبر فوری گفت: دو سال است که بیمارستان شهید طباطبایی که بیمارستان جدید باغملک است افتتاح شده است اما آمبولانس این بیمارستان مربوط ۱۵ سال پیش و مدل ۲۰۰۸ است که فاقد لاستیک و امکانات پزشکی است.

14آذر

متلک‌پرانی آغاز درگیری خونین بین ۲ طایفه در خوزستان شد؛ درگیری‌ای‌ که در جریان آن ۲۰نفر جان خود را از دست دادند و حالا با پادرمیانی مسئولان قضایی و بزرگان ۲ طایفه بین طرفین صلحی شکننده برقرارشده است.

14آذر

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون از وصول بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان از حق آلایندگی نفت و صنایع به دهیاری‌ها و شهرداری‌های خوزستان خبرداد و گفت: از این میزان بیش از ۱۶۸ میلیارد تومان به حوزه انتخابیه اهواز، باوی، کارون و حمیدیه اختصاص یافت.

14آذر

معاون رییس جمهور و رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور با اشاره به اهمیت کوچک‌سازی دولت گفت: دولت باید برای مردم به اندازه یک آیکون روی گوشی تلفن همراه باشد و به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته در دسترس مردم قرار داشته باشد.

13آذر

فرمانده انتظامی شهرستان ایذه گفت: ۱۵ نفر از عاملان تیراندازی‌های یک هفته اخیر دستگیر و ۱۳ قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز کشف شد.

13آذر

حکم قصاص عامل شهادت استوار دوم سعید پویان مأمور یگان امداد فراجا از سوی قضات دادگاه کیفری یک استان خوزستان صادر شد.

13آذر

بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز عنوان موفق ترین حوزه قشری بسیج در دهمین جشنواره مالک اشتر کسب کرد.